Купуємо

Бразильське м’ясо — першокласний продукт із-за океану

Бразильське м’ясо: смачно, якісно, доступно
brazylske-m-yaso-pershoklasnyj-produkt-iz-za-okeanu-1

Згадуючи Бразилію, ми думаємо про яскраві карнавали, запальну самбу й довготривалі серіали. Але в цієї країни є ще одна гордість — чудова яловичина. Завдяки якості й ціні бразильське м’ясо відоме в усьому світі. А в нас про нього знають хіба що власники ресторанів, шеф-кухарі та просто гурмани. Час виправляти ситуацію та розповісти, що робить цей продукт таким особливим.

Виробництво бразильського м’яса: головні відмінності

brazylske-m-yaso-pershoklasnyj-produkt-iz-za-okeanu-2Для початку найразючіший факт: Бразилія посідає друге місце після США за експортом яловичини. У країні налічується 210 млн голів великої рогатої худоби, яку випасають на 200 га пасовищ. Масштаби вражають! Такий розмах пояснюється культурою споживання яловичини в Бразилії, де воно завжди було в пошані. Тому й виробництво відрізняється від інших країн.

Наприклад, в Україні м’ясо закуповують у звичайних фермерів, і ніхто не може проконтролювати, як доглядали за худобою, чим годували тощо. Виходить така собі рулетка — ніколи не знаєш, якісне м’ясо чи ні. У Бразилії такі «ігри» виключені. Тут якість і смак стабільно на високому рівні, тому що бразильські підприємства контролюють відгодівлю молодняка й догляд за ним.

Тварин утримують на спеціалізованих фермах з вільним випасом на зелених луках. У цьому, до речі, головна відмінність між Бразилією та США, де худобу довгий час годують самим зерном і не випускають «на волю». Тут усе навпаки. Бразильських рогатих вирощують у «курортних» умовах:

  • харчування на пасовищах;
  • життя на свіжому повітрі, під теплим сонцем;
  • ніяких гормонів та антибіотиків.

Сукупність цих чинників дає приголомшливий результат.

М’ясо з Бразилії: переваги продукту

Для розведення використовують породу нелоре. Вона плодюча, витривала й стійка до багатьох хвороб. До того ж у корів цієї породи розвинений сильний материнський інстинкт: молочне вигодовування телят протягом тривалого періоду позитивно впливає на якість яловичини.

brazylske-m-yaso-pershoklasnyj-produkt-iz-za-okeanu-5Природні дані плюс особливості утримання дозволяють мати соковите й ніжне м’ясо з насиченим смаком. При цьому воно низькокалорійне й корисне, здатне стати частиною пісної дієти. Так що якщо ви двома руками за здорове та смачне харчування, вибирайте м’ясо з Бразилії.

На наших полицях представлено 4 види:

  • стриплойн (поперекова частина),
  • антрекот (міжреберна частина),
  • вирізка (внутрішня частина поперекового відрубу),
  • стейк із стриплойна.

За рахунок величини відрубів бразильська яловичина чудово підходить для смаження й гриля. Поспішаємо заспокоїти тих, хто раніше не стикався з таким продуктом — готувати його просто. Потрібно тільки запам’ятати одне правило досвідчених кулінарів: що жирніший шматок, то більше просмаженим він повинен бути. Виходячи з того, що бразильське м’ясо не відрізняється високою мармуровістю, ви можете насолоджуватися найніжнішим стейком просмаження medium-rare або навіть rare. Хоча трапляються й винятки.

Стриплойн — не дуже жирний шматок, але з достатньою кількістю прожилок. Приємна гармонійна консистенція та яскравий виражений смак завоювали йому прихильників серед балуваних гурманів. До речі, стриплойн — добрий вибір для великої компанії. Однорідна структура полегшує нарізання, і ви маєте однакові за товщиною та щільністю стейки.

Ми б і далі описували, але це той випадок, коли краще один раз скуштувати, ніж сто разів прочитати. Тому замість резюме дамо пораду: скоріше купуйте бразильське м’ясо й біжіть на кухню створювати шедевр. Упевнені, після дегустації вибір яловичини для вас стане очевидним та однозначним.

  • Vld Chery

    Бедные те 210 миллионов коров, которых умудрились разместить на 200 Га пастбищ.Это же 100 коров на квадратный метр!!!А, если серьезно, то не позорьтесь, экономя на редакторах или пусть автор статьи выучит математику:»3 класс, 2 четверть»