Працюємо

«Морепродукти: сучасні тренди в приготуванні»: як пройшов перший майстер-клас, організований METRO

moreprodukty-suchasni-trendy-v-prygotuvanni-yak-projshov-pershyj-majster-klas-organizovanyj-metro1

Найкраще натхнення в новому році —  згадки найцікавіших моментів минулого року. Один із них —  корисні і цікаві зустрічі фахівців сфери HoReCa. Віднедавна METRO  сприяє цьому не лише як партнер, а і як організатор HoReCa-івентів. Нещодавно, 27 листопада такий захід відбувся у Львові. Майстер-клас був присвячений темі «Морепродукти: сучасні тренди в приготуванні».
Протягом усього дня близько п’ятдесяти ключових професійних клієнтів METRO з усього західного регіону спілкувалися, розширювали свої кулінарні знання та обмінювалися досвідом, уважно слідкували за виступами і приготуванням страв топовими українськими шеф-кухарями.
Першим виступив бренд-шеф столичних ресторанів «Mon Ami» та «Now» Артем Радучіч. Шеф поділився рецептами двох страв — морських черенків гриль з анісом і часником, а також філе сьомги конфі в оливковій олії з пюре з чорних маслин. Учасники заходу із задоволенням оцінили страви на дегустації й поставити шеф-кухарю питання щодо приготування і здобутого досвіду.

moreprodukty-suchasni-trendy-v-prygotuvanni-yak-projshov-pershyj-majster-klas-organizovanyj-metro2 Як готувати восьминогів, — незвичний майстер-клас показав співзасновник та бренд-шеф ресторану «Тарілка» Денис Комаренко. Він поділився історією про свій досвід праці з «METRO» і поділився цікавими професійними секретами.
moreprodukty-suchasni-trendy-v-prygotuvanni-yak-projshov-pershyj-majster-klas-organizovanyj-metro3

Сергій Пастух бренд-шеф компанії професійного обладнання для ресторанів «Maresto» під час свого майстер-класу приготував запечених креветок у вершково-часниковому соусі та гребінці з картоплею і соусом із анчоусів. Він продемонстрував на практиці, як сучасне обладнання може спростити роботу кухарів й зробити страву ще більш довершеними.

moreprodukty-suchasni-trendy-v-prygotuvanni-yak-projshov-pershyj-majster-klas-organizovanyj-metro4

Від кожного спікера учасники майстер-класу отримали величезну кількість корисної, цікавої інформації й велику порцію натхнення на кулінарні подвиги, від METRO — продукти для втілення нових кулінарних ідей, отриманих на майстер-класі. А ще на всіх гостей заходу чекав сюрприз — розіграш сертифікату на відвідування міжнародного конкурсу майстрів високої кухні Bocuse d’Or, який відбудеться в Естонії в травні 2020 року!
Це був перший захід для сфери HoReCa, організований METRO. Впевнені, він був корисним і цікавим, адже отримали велику кількість схвальних відгуків та подяк. Тож з натхненням готуємо наступний.
Адже наш бізнес — успіх наших клієнтів! 🙂