Відпочиваємо

Як відкоркувати вино без штопора

nestandartnі_sposobi_vіdkriti_vino-1

Відкорковування вина — це цілий ритуал. Це увертюра, вступ до великої п’єси — свята, ділової вечері, дружніх посиденьок або побачення. І для справжнього майстра, у якого в руках ключ до всієї атмосфери, тут важливе все: і слова, і не менш красномовні жести.

Але що робити, якщо напохваті немає штопора? Ви могли його загубити або просто забути вдома перед виїздом на природу, адже стільки всього потрібно взяти з собою. Або ніхто не подбав про це заздалегідь, організовуючи корпоратив тощо.

Нестандартний вихід є завжди. До того ж, крім простих, але надійних способів відкоркувати вино без штопора, є й такі, які можуть стати родзинкою свята або зустрічі й залишити по собі цікаві спогади. Отже, пропонуємо кілька варіантів того, як відкоркувати вино без штопора в різних ситуаціях.

Удома

Згадайте про звичайну викрутку. Ця річ є в кожній родині, і її просто знайти. Протисніть корок усередину пляшки викруткою. Тільки обережно — намагайтеся при цьому не розкришити корок, адже він залишиться в напої!

Також може допомогти проста вода. Нагрійте пляшку в посудині з гарячою водою, і вуаля — корок вийде завдяки тиску, що створиться. Будьте уважні, не обпечіться!

Ще одна порада: скористайтеся кількома цвяхами, акуратно забийте їх у корок ланцюжком, і вийміть разом з ним за допомогою, скажімо, плоскогубців. Цвяхи може замінити шуруп.


nestandartnі_sposobi_vіdkriti_vino-2
Як відкоркувати вино в домашніх умовах:

  • за допомогою викрутки;
  • підігріти пляшку в гарячій воді;
  • забити цвяхи або закрутити шуруп у корок і витягнути їх із корком.

На природі

Навіть у польових умовах є вихід. По-перше, напевно знайдуться тоненький мотузок або шнурок, вони й слугуватимуть штопором. Зробіть наскрізний отвір у корку за допомогою ножа або шила. На шнурку зав’яжіть вузлик і просуньте його в пляшку. Коли відчули, що вузол міцно зачепився, обережно витягніть.

Інший спосіб: якщо напохваті є звичайна помпа, накачайте повітря в пляшку через отвір, зроблений шилом. Під тиском корок почне виходити.

Також горловину пляшки можна розігріти за допомогою запальнички або іншого джерела вогню. Скло нагріється, і корок теж почне виходити назовні. Цей спосіб підійде тендітній дівчині, адже він не вимагає фізичних зусиль.


nestandartnі_sposobi_vіdkriti_vino-4
Як відкоркувати пляшку вина на природі:

  • мотузком або шнурком;
  • накачати в пляшку повітря помпою;
  • за допомогою запальнички.

На корпоративі

Як відкоркувати вино, якщо немає штопора поруч? Найпростіше застосувати звичайний ніж, устромивши його в корок і поступово піднімаючи його. Тільки обережно — не зіпсуйте собі одяг краплями вина!

Щоб відкоркувати вино за допомогою взуття, потрібна майстерність, але якщо все вийде, колеги запам’ятають цей вечір надовго! Зніміть черевик, поставте в нього пляшку так, щоб її дно збігалося з підбором, і постукайте підбором об стіну. Стежте, щоб корок не вилетів і вино не витекло.

Або знайдіть цупкий папір, згорніть його валиком, щоб був завтовшки трохи меншим, ніж горлечко пляшки, і проштовхніть корок усередину! «Я знаю, як відкоркувати пляшку без штопора, але з папером!» — сказавши цю фразу перед відкорковуванням пляшки, ви створите для всіх присутніх додаткову інтригу!


nestandartnі_sposobi_vіdkriti_vino-3
Як просто відкоркувати пляшку вина на корпоративі:

  • ножем;
  • пляшкою + черевиком;
  • за допомогою паперу.

Де б ви не опинилися, будьте впевнені — є багато можливостей замінити винний штопор і не тільки відкоркувати вино, а й подарувати всім присутнім добрий настрій!