П'ємо

tortylya-z-kurkoyu-j-sous-bolonyeze-dva-retsepty-j-vyno-dlya-perednovorichnogo-menyu
ЇмоП'ємо
Тортилья з куркою й соус болоньєзе: два рецепти й вино для передноворічного меню
Передноворічний сезон вважається одним із найприбутковіших для закладів. Ресторани та кафе заздалегідь готують спеціальні пропозиції для меню, аби залучити більше
dva-retsepty-dlya-osinnogo-menyu-zapikanka-z-chederom-ta-spring-roly-z-kurkoyu-vdalo-pidibrane-vyno
ЇмоП'ємо
Два рецепти для осіннього меню: запіканка з чедером та спрінг-роли з куркою — і вдало підібране вино
Щоб додати в меню страви, не обов'язково робити закупи нових видів продуктів. Деякі рецепти можна легко адаптувати під наявний набір
dva-retsepty-restorannyh-strav-lazanya-z-tsvitnoyu-kapustoyu-ta-pyrig-iz-syrom-bri-vdalo-pidibrane-vyno
ЇмоП'ємо
Два рецепти ресторанних страв: лазанья з цвітною капустою та пиріг із сиром брі — і вдало підібране вино
Щоб оптимізувати закупки і не допустити списання продуктів, закладу варто максимально задіяти в стравах наявні інгредієнти. Тож у нових рецептах
dva-retsepty-dlya-restorannoyi-vecheri-salat-zi-tsvitnoyi-kapusty-ta-chornychno-lymonnyj-tart-vdalo-pidibrane-vyno
ЇмоП'ємо
Два рецепти для ресторанної вечері: салат зі цвітної капусти та чорнично-лимонний тарт — і вдало підібране вино
Ресторани й кафе готують для гостей усе більше страв із сезонних продуктів. Пропонуємо вам ідеї двох літніх страв, які ви
1 2 9

Розділ «П’ємо»: класні напої в домашніх умовах

Бари вже давно не асоціюються зі страшними місцями із дев’яностих. Ці заклади стали храмами для міських стиляг, де можна насолодитися смачними коктейлями, а заразом отримати естетичне задоволення від оригінального вигляду і способу подачі. Тому вміння приготувати подібну красу вдома можна віднести до категорії вражаючих. Тонкощам барної справи присвячений наш розділ «П’ємо».

Обирай – не хочу: різновиди напоїв

Сімдесят вісім. Ось стільки коктейлів включено в офіційний список Міжнародної асоціації барменів. Вони поділяються на три категорії:

  • Незабутні («Дайкірі», «Мартіні», «Олд фешен»),
  • Сучасна класика («Лонг-Айленд айс ті», «Маргарита», «Піна колада»),
  • Нова ера ( «Б-52», «Апероль шпрітц», «Брудний мартіні»).

Як зробити той чи інший напій, зведено до єдиного стандарту і чітко прописано. Так що в будь-якому барі світу ви можете замовити свій улюблений, відчути знайомий смак і не розчаруватися. До речі, перелік не містить безалкогольні коктейлі. Так що поле для експериментів у вас ого-го! Хоча наш розділ не буде обмежуватися міксами – ми також пройдемося по «чистим» напоям.

Стаття за статтею ми будемо говорити про те, як поєднуються вина зі стравами; як класифікують пиво; як обрати хороший віскі; як слід зберігати пляшки в залежності від типу і сорту алкоголю тощо.

«П’ємо» з розумом: детальні рецепти напоїв

Незважаючи на те що приготування напоїв – майже мистецтво, у нього є своя «наукова база». Ні, звичайно, можна на око змішати все що завгодно і прикрасити вишенькою. Та для збалансованого смаку і гармонійного вигляду має значення все:

  • сумісність інгредієнтів,
  • послідовність додавання,
  • температурний режим,
  • відповідність фруктів, прянощів,
  • особливості декору.

Візьмемо ігристі коктейлі. Здається, що немає нічого простішого, ніж зміксувати «Просекко» з апельсиновим соком. Ось тільки напої, що містять «бульбашки», не можна ані змішувати, ані струшувати. Їх можна тільки обережно доповнювати. Такі деталі є у будь-якому рецепті.

Тому добре, коли під рукою, а точніше, перед очима, є гарний «довідник». У статтях ми не просто публікуємо рецепти з фото, а максимально докладно описуємо процес приготування. Щоб будь-який читач переконався на практиці: смачні напої в домашніх умовах – це легко.