Працюємо

Rioba: огляд зернової кави

rioba-oglyad-zernovoyi-kavy-6

Ніщо так не манить зранку, як запашна кава в улюбленому закладі. Щоб ваше фірмове капучино було першою річчю, яка приходить вашим гостям на думку о 7 ранку, необхідно вибрати найкращі зерна. Торгова марка Rioba виконує це завдання якнайкраще.

Про бренд Rioba

Rioba — власна торгова марка компанії METRO Cash&Carry. Цей продукт створений для кав’ярень, ресторанів, готелів та інших закладів сфери HoReCa. Крім кави, до асортименту Rioba входять чаї, сиропи, топінги, джеми, солодощі, а також аксесуари для приготування кави “з собою”.

Зерна мають пакування зі стильним дизайном та представлені в зручному форматі для сфери HoReCa. Наприклад, кава розфасовується у вакуумне паковання об’ємом 1 і 3 кг. Попри професійне спрямування, користується попитом і на домашніх полицях, саме тому для тих, хто полюбляє готувати зернову каву вдома, було розроблено менше фасування — 500 г.

rioba-oglyad-zernovoyi-kavy-7

Виробництво кави

В індустрії говорять, що каву треба знати від паростка до чашки. Саме інформація про походження сировини дозволяє зрозуміти, який смак матиме напій, як зерна себе розкриють у класиці, а як — в альтернативі.

Зелені зерна кави Rioba фермери вирощують у Коста-Риці, Бразилії та Центральній Америці. Отриману арабіку та робусту обсмажують у різноманітних пропорціях та упаковують в італійському місті Генуя. Тому, незалежно від партії, ви завжди отримаєте фірмові бленди, які не відрізняються за смаком, де б ви їх не придбали. А щоб зберегти аромат та смак свіжообсмаженої кави, компанія використовує фірмові вакуумні пакети з особливим клапаном, що не пропускає повітря.

rioba-oglyad-zernovoyi-kavy-1

Rioba 100% арабіка 

Близько 80% випитої у світі кави приходиться на арабіку. Зазвичай кавові дерева ростуть у високогір’ях, що надає зернам цитрусових, ягідних, фруктових, іноді навіть квіткових нот. Боби для Rioba приїжджають із Коста-Рики, де їх збирають і сортують за технологіями, які використовуються світовими лідерами ринку. Смак арабіки м’який і злегка кислуватий, а аромат — насичений і густий. Тому її краще за все використовувати в кавових напоях, таких як лате й капучино.

rioba-oglyad-zernovoyi-kavy-2

Rioba арабіка + робуста 

Для ароматного еспресо в асортименті Rioba є ідеальний бленд арабіки 80% і робусти 20%. Такий кавовий бленд бадьорить своїм сильним ароматом. У його смаку гармонійно поєднується кислуватість арабіки та гіркота робусти. Вміст кофеїну в такому напої становить 1,9%.

Доповнює ранкову ідилію з Rioba приємна золотиста пінка в чашці.

Бленд із 55% арабіки та 45% робусти оцінять прихильники міцної кави з яскравою гірчинкою. Такий напій має тонкий аромат, а кофеїну тут аж 2,1%. Ці зерна рекомендують використовувати для приготування айс-кави, щоб заглушити гіркоту.

rioba-oglyad-zernovoyi-kavy-3

Rioba 100% арабіка з Бразилії, Ефіопії, Колумбії або Індонезії

Унікальний ряд кави, об’ємом 500 г, містить зерна з окремих регіонів. Це можливість знайти для себе улюблений сорт кави та зрозуміти, чим відрізняються смаки з різних куточків світу:

  • Бразилія. Цей вид кави Rioba містить зерна 100% арабіки, проте одна половина оброблюється митим способом, а інша — традиційним. Завдяки цьому кава має ніжний квітковий аромат і фруктові ноти в смаку.
  • Колумбія. Вишукана 100% арабіка вражає м’яким смаком і насиченим ароматом. Післясмак із характерною для цього сорту кислинкою.
  • Ефіопія. Із зерен 100% арабіки з найпопулярнішого кавового регіону готують напої з густим ароматом, у якому змішалися квіткові та фруктово-шоколадні відтінки.
  • Індонезія. Тропічний аромат, насичений посмак і легкі ноти екзотичних фруктів — характеристики справжньої індонезійської 100% арабіки. Бариста вибирають для закладів цей сорт кави Rioba за її пікантність та незвичайність.

rioba-oglyad-zernovoyi-kavy-4

Rioba в зернах без кофеїну

Для тих, хто не вживає кофеїн, проте не уявляє своє життя без кави, у лінійці Rioba є окремий продукт. Для його виготовлення відбірні кавові зерна проходять процес декофеїнізації, тобто усунення кофеїну на 99,9%. Смак і аромат при цьому зберігається максимально.

rioba-oglyad-zernovoyi-kavy-5

METRO Cash&Carry пропонує широкий асортимент кави для сфери HoReCa. Здивуйте ваших гостей смачними напоями з відбірних зерен від Rioba!