Працюємо

Розкажіть про свій бізнес у День Підприємця

rozkazhit-pro-svij-biznes-1

Ми знаємо, як ви горите своєю справою. Як щодня вкладаєте в неї не лише свій час і кошти, а й частинку себе. METRO вболіває за ваш успіх, тому вже кілька років проводить масштабне святкування Дня Підприємця. За традицією, захід відбувається в жовтні.

Мета проекту: допомогти власникам бізнесу та новим клієнтам знайти одне одного. Саме для цього METRO запустив сайт, на якому кожен охочий підприємець може створити свою особливу пропозицію, яка допоможе споживачам дізнатися про ваш заклад.

Як особливу пропозицію ви можете запропонувати будь-яку додаткову послугу, знижку на меню, страву від шефа за спеціальною ціною, акційний товар або будь-що, що може зацікавити майбутніх гостей. Наприклад:

 • сирну тарілку та пляшку вина у подарунок з 16:00 до 18:00 (для компанії від 6 осіб);
 • сніданок парижанина за 50 грн з 8:00 до 12:00 (кава з молоком + класичний круасан);
 • знижку 50 % на крафтове пиво у разі замовлення з собою.

rozkazhit-pro-svij-biznes-2

Щоб узяти участь, вам необхідно зробити кілька простих кроків:

 1. Створити особливу пропозицію вашого закладу на сайті.
 2. Вибрати категорію та придумати цікаву назву, час дії в жовтні.
 3. Стисло описати, що саме входитиме до складу вашої пропозиції та чим вона особлива.
 4. Завантажити фото вашого закладу та пропозиції.
 5. Вказати дані та адресу вашого закладу.

rozkazhit-pro-svij-biznes-3

Минулого року в День Підприємця відвідали мільйони людей в Україні, а також сотні мільйонів користувачів в інших 25 країнах, де представлений METRO. Тож це чудова можливість збільшити кількість лояльних гостей без великих вкладень.

Усе, що вам знадобиться — 10 хвилин, щоб зареєструвати на сайті свій заклад та описати свою спеціальну пропозицію. А далі — справа за нами. METRO безкоштовно прорекламує пропозиції в соціальних мережах та на сайті. Ваш заклад та особлива пропозиція з’являться на карті світу та України, щоб майбутнім гостям було легко відшукати вас та скористатись особливою пропозицією.

День Підприємця — це майданчик для успішної промоції бізнесу. Тому не зволікайте! Зареєструйте свій заклад та пропозицію на сайті, щоб якомога більше людей дізналися про унікальність вашої справи. А ми, піклуючись про ваш бізнес, з радістю підтримаємо вас.

rozkazhit-pro-svij-biznes-4

 • webico

  проектирование деревянных домов — это одна из множества услуг, которые предоставляет компания «Вуд-Инжиниринг» .Заходите на сайт https://wood-engineer.com/proektirovanie-chastnyh-domov/ и заказывайте необходимую Вам услугу.