Купуємо

Соняшникова олія для високої кухні

sonyashnykova-oliya-dlya-vysokoyi-kuhni1

Ресторанна кухня — місце, де важлива кожна деталь і кожен інгредієнт. Безсумнівно, досвідчений шеф-кухар може врятувати будь-яку ситуацію. Проте навіщо ці ризики, коли смачні та якісні інгредієнти завжди під рукою! Особливо, коли йдеться про високу кухню! Саме тому компанія METRO вибирає для співпраці надійних партнерів, а це означає, що кожен шеф-кухар може готувати з найкращих продуктів.

Один із партнерів, яким ми пишаємося — компанія Kernel та ТМ «СТОЖАР». І причин для цього декілька.

По-перше, продукція компанії справді має високу якість. Олія «СТОЖАР» — це ідеальна база для створення кулінарних шедеврів. Завдяки технології обробки Soft Column олія не піниться й страви не пригорають, ергономічна форма пляшки зручна у використанні. Серед пропозицій ТМ «СТОЖАР» Premium Select конопляна, кунжутна, гарбузова, горіхова та лляна олії, тож задоволеними будуть навіть найвибагливіші шефи. КERNEL є найбільшим у світі виробником та експортером соняшникової олії й ключовим постачальником сільськогосподарської продукції з регіону Чорноморського басейну на світові ринки. Компанія постачає свою продукцію до понад 80 країн і є лідером із продажу бутильованої соняшникової олії в Україні.

sonyashnykova-oliya-dlya-vysokoyi-kuhni2

По-друге, ми радіємо чудовим новинам для сфери HoReCa: наш партнер компанія Kernel, Клуб готельєрів і рестораторів Hoteliero об’єднують зусилля для популяризації високої кухні в Україні. Вони підписали угоду щодо партнерства. ТМ «СТОЖАР» підтримає головні профільні події року: конференцію шеф-кухарів Creative Shefs Summit, Національну ресторанну премію «Сіль» та Ukrainian Gastro Show. Найкращі шеф-кухарі Європи створюватимуть страви високої кухні на основі традиційної для нашої країни соняшниковій олії.

sonyashnykova-oliya-dlya-vysokoyi-kuhni3

Пишаємося нашими партнерами й бажаємо вдалих творчих експериментів шеф-кухарям та учасникам головних профільних подій сфери HoReCa!

Адже наш успіх — це успіх наших  клієнтів!