Працюємо

Цифрові вивіски Digital Signage в ресторанному бізнесі

tsyfrovi-vyvisky-digital-signage-v-restorannomu-biznesi

Головне завдання успішного закладу — це залучення нових відвідувачів і перетворення їх на постійних гостей. У цьому ресторанній сфері допомагають цифрові вивіски Digital Signage. Вони виокремлюють особливість закладу, виділяють його на тлі конкурентів, залучають нових клієнтів, привертають увагу, заохочують замовляти, збільшують прибутковість та підвищують якість обслуговування. Ефективне використання цифрового екрану допомагає вирішити найрізноманітніші завдання, які ставить перед собою власник ресторану:

 1. Швидке та легке управління меню. За допомогою цифрових вивісок можна акцентувати увагу на фокусних стравах і змінювати фотографії та пункти в «меню» залежно від сезону, буднів, свят або навіть протягом одного дня.
 2. Транслювання знижок і спеціальних пропозицій. Вивіски можуть зосередити увагу відвідувачів на певній знижці або поінформувати про акційну пропозицію — і все в режимі реального часу.tsyfrovi-vyvisky-digital-signage-v-restorannomu-biznesi
 3. Пропозиція щасливих годин і спеціальних меню. Демонстрація соковитих гамбургерів та напоїв на яскравому моніторі заохочує гостей їх скуштувати.
 4. Створення потрібної атмосфери. Цифрові вивіски можуть посилити потрібну атмосферу в закладі для тематичних днів — наприклад, показувати анімовані серця на день Святого Валентина чи ялинку на Новий рік.
 5. Можливість заробити. За допомогою трансляції реклами партнерів можна отримати додатковий дохід.

У використанні цифрових вивісок Digital Signage є безліч переваг:

 • правильне розташування в громадському місці допомагає звернути увагу перехожих;
 • якщо гість уже придбав колись страву, яка йому сподобалась, цифрова вивіска допоможе йому пригадати її назву;tsyfrovi-vyvisky-digital-signage-v-restorannomu-biznesi
 • в умовах обмеженого часу відвідувач швидше придбає ту їжу, інформація про яку виведена на моніторах;
 • цифрова вивіска може вплинути на імпульсивне рішення придбати страву чи напій, навіть якщо купівля не запланована;
 • яскравий контент на вивісці допоможе скласти гарне враження про ваш заклад;
 • Digital Signage поліпшує і стилізує простір, оскільки стає додатковим елементом інтер’єру;
 • вивіска скорочує витрати на друковану продукцію;
 • є додатковим каналом маркетингу та спілкування з відвідувачами;
 • дозволяє планувати та організовувати комплексні рекламні акції та кампанії.

Універсальна і приваблива, вивіска Digital Signage може бути встановлена в різних місцях кав’ярні чи ресторану — залежно від поставлених задач та можливостей:

 1. Вітрина ресторану. Привабливі ролики або апетитні страви на великому екрані ззовні привертають увагу голодних та стомлених перехожих та пробуджують у них бажання заглянути й поласувати чимось смачненьким.
 2. Над касами. Одне із найбільш вдалих місць для розташування меню, оскільки постійно перебуває у полі зору. Додатково екрани можуть показувати різні акційні пропозиції, знижки та акції.
 3. Прикасова й касова зони. Нудьгуючи в черзі, потенційний клієнт найбільш «вразливий» до інформації — і з легкістю та цікавістю реагує на яскраві рекламні ролики та динамічну анімацію.
 4. Столи в ресторанах. Виводити цифровий контент можна просто над столами. Підвішені дисплеї чи встановлені на столах планшети можуть стати інтерактивним меню та транслювати рекламні пропозиції.
 5. Дитяча зона. Розумно вставлена реклама в мультиках на цифрових екранах приверне увагу не лише дітей, а й дорослих, які перебувають поруч із малечею в ігровій зоні.